Informasjons- og kompetanseutvalget

Facebook Twitter LinkedIn Email

Leder
Magnus Hatlemark
Erco
E-post: magnus.hatlemark@erco.com

Medlem
Seksjonssjef Nils Erik Magnell
NELFO/Norsk Teknologi
E-post: nem@nelfo.no

Medlem
Lysdesigner Linda Knoph
Multiconsult
E-post: linda.knoph@multiconsult.no

Medlem
Salgssjef Trond Antonsen
Fagerhult Belysning AS
E-post: tran@fagerhult.no

Medlem
Prosjektansvarlig Hilde Sofie Olaisen
Rebel light
E-post: hilde@rebellight.com

Medlem
Daglig leder Dan Fayen
iGuzzini illuminazione Norge AS
E-post: dan@iguzzini.no

Medlem
Elektroingeniør Stein Skinstad
Sweco Norge AS
E-post:stein.skinstad@sweco.no

Medlem
Elektroingeniør Anders Bjerke Pedersen
Elektronova AS
E-post: abp@ electronova.no

Medlem
Lysdesigner Kathrine Hjelmeset
Rambøll Norge AS
E-post: kathrine.hjelmeset@ramboll.no

Medlem
Country Manager Tord Christensen
Philips Lighting
E-post: tord.christensen@philips.com

Medlem
Arkitekt/Lysdesigner Thea Collet
ÅF Lighting
E-post: thea.collet@afconsult.com

Meld deg på Lyskulturs nyhetsbrev

Vi deler jevnlig fagartikler, nyheter om våre events, kurs og magasiner. Meld deg på vårt nyhetsbrev og få dette rett i innboksen!