Informasjons- og kompetanseutvalget

Facebook Twitter LinkedIn Email

Leder
Country Manager Tord Christensen
Signify
E-post: tord.christensen@signify.com

Medlem
Seksjonssjef Nils Erik Magnell
NELFO/Norsk Teknologi
E-post: nem@nelfo.no

Medlem
Lysdesigner Marlin Martinsen
Halvor Næss Belysningsdesigner AS
E-post: marlin@belysningsdesigner.no

Medlem
Product Manager Kim Hughes
Bright
E-post: kim.hughes@brightgroup.no

Medlem
Lysdesigner Frederik Friederichs
Light Bureau
E-post: Frederik.Friederichs@lightbureau.com

Medlem
Daglig leder Dan Fayen
iGuzzini illuminazione Norge AS
E-post: dan@iguzzini.no

Medlem
Elektroingeniør Stein Skinstad
Sweco Norge AS
E-post:stein.skinstad@sweco.no

Medlem
Salgsdirektør Anders Sørensen
Unilamp
E-post: anders.sorensen@unilamp.no

Medlem
Lysdesigner Kathrine Hjelmeset
Rambøll Norge AS
E-post: kathrine.hjelmeset@ramboll.no

Medlem
Leder prosjekt team Trine Riiser Falkø
Glamox
E-post: trine.riiser.falko@glamox.com

Medlem
Salgsdirektør Erik Nordermoen
SG Armaturen AS
E-post: erik@sg-as.no

Meld deg på Lyskulturs nyhetsbrev

Vi deler jevnlig fagartikler, nyheter om våre events, kurs og magasiner. Meld deg på vårt nyhetsbrev og få dette rett i innboksen!