Styret

Facebook Twitter LinkedIn Email

Lyskulturs styre ledes av avdelingsleder næringsbygg elektro, Janne Grindheim fra Norconsult. Styret forvalter Lyskulturs midler og kontrollerer dens virksomhet.

Styreleder
Janne Grindheim
Norconsult
Telefon: 454 01 306
E-post: janne.grindheim@norconsult.com

Nestleder
Direktør Geir Skeie
Glamox AS
E-post: geir.skeie@glamoxluxo.com

Styremedlem/Leder NLK
CEO Tom Bergseng
OSRAM AS
E-post: t.bergseng@osram.com​

Styremedlem/Leder IKU
Salgssjef Magnus Hatlemark
Erco
E-post: magnus.hatlemark@erco.com

Styremedlem
Daglig leder og lysdesigner Kristin Bredal
ZENISK AS
E-post: kristin@zenisk.no

Styremedlem
Avd. sjef Oslo Service Geir H Andersen
Bravida
E-post: geir.h.andersen@bravida.no

Styremedlem
Daglig leder Siv.ark. André Fosse
Momentum Arkitekter AS
E-post: andre@momentumark.no

Styremedlem
Adm.dir. Kai Wilberg
Fagerhult Belysning AS
E-post: kai.wilberg@fagerhult.no

Styremedlem
Terje Nesjem
Forsvarsbygg
E-post: terje.nesjem@forsvarsbygg.no

Styremedlem/Regionleder
Inger Anne Vik
iavik AS
E-post: vik.ingeranne@gmail.com

Styremedlem
Avdelingsleder Tore Ledaal
NEMKO AS
E-post: tore.ledaal@nemko.com

Meld deg på Lyskulturs nyhetsbrev

Vi deler jevnlig fagartikler, nyheter om våre events, kurs og magasiner. Meld deg på vårt nyhetsbrev og få dette rett i innboksen!