Styret

Facebook Twitter LinkedIn Email

Lyskulturs styre ledes av avdelingsleder næringsbygg elektro, Janne Grindheim fra Norconsult. Styret forvalter Lyskulturs midler og kontrollerer dens virksomhet.

Styreleder
Janne Grindheim
Norconsult
Telefon: 454 01 306
E-post: janne.grindheim@norconsult.com

Nestleder
Daglig leder Svein Fossum
SML Ligthing
E-post: svein@smllighting.no

Styremedlem/Leder NLK
CEO Tom Bergseng
Siteco
E-post: t.bergseng@siteco.eu

Styremedlem/Leder IKU
Country Manager Tord Christensen
Signify
E-post: tord.christensen@signify.com

Styremedlem
Daglig leder og lysdesigner Kristin Bredal
ZENISK AS
E-post: kristin@zenisk.no

Styremedlem
Partner Ståle Ravem
Stokkan Lys
E-post: staale@stokkanlys.no

Styremedlem
Lysdesigner Linda Knoph
Multiconsult AS
E-post: linda.knoph@multiconsult.no

Styremedlem
Senior rådgiver Øystein Lindholm
Bærum kommune
E-post: olin@baerum.kommune.no

Styremedlem
Arkitekt Kate Holm
Norconsult
E-post: kate.holm@norconsult.com

Styremedlem
Daglig leder Tore Gjesteland
Lysfix AS
E-post: tore@lysfix.no

Styremedlem/Regionsrådleder
Salgsingeniør Gunnar Molven Aasland
Fagerhult Belysning AS
E-post: gunnar.aasland@fagerhult.no

Meld deg på Lyskulturs nyhetsbrev

Vi deler jevnlig fagartikler, nyheter om våre events, kurs og magasiner. Meld deg på vårt nyhetsbrev og få dette rett i innboksen!